| anonim_4396 a întrebat:

Am un mouse lg cm-400series si nu stiu cum pot sal instalez! Funda! cine explica bine

3 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

Iei mufa mouse-ului si-o bagi la USB/PS2. Vezi daca ti-l vede calculatorul singur dupa si-i instaleaza driverele. Daca ai tu cd de la el, baga-l si-i instalezi driverele. Sau cauta pe net modelul care zici ca-l si-i downlodezi driverele.

neluL
| neluL a răspuns:

Introdu mouse-ul intr-un port USB si vezi ca se instaleaza singur driverul pentru el! Daca nu ...atunci intra in Device Manager si instaleaza-l de acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba fratilor e fara fir