| AlinSiAtat a întrebat:

AM un mouse "MIcrosoft Explorer touch mouse" fara fir.Am pierdut recent chestia aia mica de la el, ca un usb care se conecta la laptop facand ca mouse-ul sa functioneze. Se poate sa fac rost de acel usb separat? Exista un site? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlexSiniat a răspuns:

Din păcate acele dispozitive nu se pot achiziționa separat. O soluție ar fi să găsești pe cineva care are același tip de mouse de vânzare (second hand) și să încerci cu receiverul lui, dar nu este garantat că va merge. Receiverele sunt "codate" pe anumite frecvențe chiar și pentru același model de mouse.

| K0sti a răspuns (pentru AlexSiniat):

Corect, bravo!

| AlinSiAtat explică (pentru AlexSiniat):

Ok, multumesc!