| MaStErShOt a întrebat:

Am un mouse Steelseries kinzu v2 pro, iar driverul steelseries nu il recunoaste, deci nu il pot configura. am reinstalat windows, reinstalat driver insa nimic. poate fi o problema din mouse sau software?

1 răspuns:
| pozeanimate a răspuns:

Intra la device manager
bara de start scrii devmgmt.msc si enter dai
vezi este ceva cu galben si semnul intrebarii ceva de genu ca si in poza de mai jos

http://demo.dontcount.com/software/doc/z-device_manager-03.jpg

daca este, driverul nu-i compatibil cu windowsul tau sau nu e acela care trebuie