| gabieagle999 a întrebat:

Am un Mp4 MEDION MD82244 (PUTETI CAUTA PE GOOGLE) si as vrea sa pun pe el programe (Adobe reader, Microsoft office (la astea doua vreau sa zic sa le poata citi), vreau sa mai pun si jocuri daca se poate) si alte programe, as vrea sa mearga si wi-fi si a rog programe intelegeti.cum pot si de unde?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| EdwardAndrey a răspuns:

Nu. Din pacate nu ai nici o modalitate de a face ceea ce vrei tu.
Pentru toate alea iti trebuie un smartphone ( android, windows mobile ...etc.)

| gabieagle999 explică (pentru EdwardAndrey):

Nu este adevarat, am mai multi prieteni care au Mp3 si au jocuri aplicatii, diverse si mp3/4 din cate stiu nu are nici windows nici android.

| EdwardAndrey a răspuns (pentru gabieagle999):

Am si eu un MP4 cu jocuri pe el. dar alea asa sunt de la mama lor din fabrica. nu poti adauga jocuri pe asemenea dispozitive. iti zic sigur!