| MrLevy97 a întrebat:

Am un netbook Acer aspire one si nu stiu cum sa activez wifi ma ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Alexintunecatul a răspuns:

Daca ai xp... pune si tu un driver acolo. daca ai 7 il ia automat(trebuie doar sa cauti ce retele disponibile wifi ai in zona)!

| cucubau1992 a răspuns:

Ce windows ai?

| oxynfire a răspuns:

Trebuie sa verifici daca ai driversele instalate, apoi sa vezi daca e placa wireless activata. Ori are vreun buton pe lateral cu antena desenata langa ori din combinatii de taste, de ex: fn + F2 (verifici care tasta F are antena desenata pe ea).