| RealLife a întrebat:

Am un nokia 5130 expressmusic.cum as putea sa imi pun parola la mesaje?

Răspuns Câştigător
| ladyfoarfeca a răspuns:

Nu merge, si eu am telef la fel ca al tau. Si am incercat dar degeaba! asta e, si eu me-as dori sa pot pune parola la mesajesad

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu merge la Nokia numa daca pui parola la tot intri la meniu setari >telefon>blocare telefon dar ai grija sa stii codu de siguranta daca rei mai multe detalii intra pe pustiul_red bafta

| Buttercup30 a răspuns:

Nu merge sa pui parola decat la tastatura.intri in setari, setari telefon si blocare taste.

| alex98_1803 a răspuns:

Si eu am tot acel telefon dar nu se poate