| Goofy a întrebat:

Am un nokia 5800 xpressmusic si cand vreau sa primesc o melodie prin bluetooth imi zice ca nu am spatiu, si ca ar trebui sa mai sterg ceva din memorie, cardul este de 8 GB si spatiu liber este de 4.8GB...Am crezut ca poate fi din cauza ca ce primesc prin bluetooth intra in memoria teleonului, si am incercat sa intru la setari, dar nu am gasit nici un loc de unde pot schimba:yawn Please help mee

Răspuns Câştigător
| littleblackgirl a răspuns:

Si eu am avut acelasi telefon. Problema este ca spatiul este plin la mesaje si trebuie sa stergi din ele. La mine a mers.

3 răspunsuri:
| JLShadow a răspuns:

Incearca sa muti melodiile din "folderul" Music, Muzica, Audio" cum ai tu.sa le muti in cartela de memorie.atunci vei avea spatiu...
De ce nu ai avut pana acum? Nokia 580 are saptiile din telefon Partajate.adica 10 mb acolo 20 in partea cealalta...

| Dennys1521 a răspuns:

Sa nu ai selectat sa se salveze in memoria telefonului
si poate aia o fi plina
alta varianta nu stiu ce-ar putea fii

| Ciprian_8297 a răspuns:

Ai dat o resoftare totala? e singura solutie...zic eu. daca nuh te duci la un service de telwinking