| wale a întrebat:

Am un nokia 6300 merge perfect dar am probleme la incarcat am incercat cu mai multe tipuri de incarcatoare, am schibat si bateria, dar imi apare mesajul cand vreau sa incarc "INCARCATOR NEACCEPTAT" cate o data imi incarca 2 minute iar apoi imi apare din nou acel mesaj. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| sh0by a răspuns:

Incearca sa mergi la un service si sa le zici lor ca ai probleme cu slotul uunde bagi incarcatorul deci ma refer la gaura unde bagi incarcatoruwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Daca telefonul l-ai primit sau l-ai cumparat cu incarcator, normal acela trebuie sa-l folosesti!
Este clar ca incarcatorul nu este bun!
Succesc.

| irina222 a răspuns:

Ah, si mie mi s-a inamplat asta, tot la un nokia, doar ca era 5210. Nui nicio problema! Incarca telefonul cu reincarcatorul care a fost ianitne cand ai luat telefonul, sau daca nu ai altul cumpara`ti altul, si cand il iei probeaza`l acolo, sa fii sigur. Alta modalitate nu ai, sper ca te-am ajutat. Succes >big grinbig grin