| danyel_1802 a întrebat:

Am un nokia 7070 prism, si azi cand am vrut sa imi verific daca am pusa alarma, imi aparea ca e stins (ecranul negru), cand vreau sa il aprind imi apare ecranul alb si nu stiu din ce cauza e.
Ma puteti ajuta, ce as putea sa il mai fac? As putea sa il fac sa functioneze?

2 răspunsuri:
| addflo a răspuns:

Poate s-a stricat bateria sau face contact imperfect. La fel imi apare si mie cand e goala. Incearca sa-l pui in priza si sa incerci sa-l aprinzi.

| danyel_1802 explică:

Nu e de vina bateria, e de vina display-ul, pot sa il pornesc, sunt de pe telefonul meu celalalt pe acest si suna, si pot si sa vorbesc, doar ca nu imi arata nimic, la fel mi s-a intamplat si cu celalalt telefon. Mersi oricum