| Crss543 a întrebat:

Am un Nokia C3-00 de vreo luna. Mi-am pus un cod de siguranta pentru blocarea tastaturii, pe care am reusit sa-l blochez, incercand sa deblochez telefonul cu acesta. Bineinteles ca am reusit sa-l blochez incercand de 3 ori codul... Daca stie cineva ce as putea sa fac. Cum as putea sa-l deblochez singur, sau cam cat ar costa daca m-as duce la un magazin de incredere. Funda pentru raspunsul care ma va ajuta. {scuze pentru categorie, dar asta e cea mai populata)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa spui vizitata.Ce legatura are telefonul cu Dragoste si sex?