| clawditzu a întrebat:

Am un Nokia c3 pe care nu imi merge aplicatia facebook (pe opera mini pot sa ma loghez), pur si simplu se tot incarca la nesfarsit. Daca ar fi fost de la internet nu ar fi mers pe opera mini...deci?

3 răspunsuri:
| scully a răspuns:

Aplicatia Facebook e destul de proasta, in general, pe toate sistemele de operare.

| alisiamaria666 a răspuns:

Telefonul tau nu este bun.
Eu am avut aproape toate telefoanele si iti spun ca nu e bun! De aceea nu iti merge aplicatia.

| clawditzu explică (pentru alisiamaria666):

Si cum se face ca de pe wi-fi merge si toata vara a functionat si de pe cartela?