| 23423423 a întrebat:

Am un Nokia Lumia 520 si cand l-am bagat la incarcat si am dat sa il deschid mi-a aparut logo-ul Nokia care nu a mai trecut, pur si simplu ramasesera asa si am fost nevoita sa ii scot bateria si sa il reaprind din nou. E ceva grav? Telefonul e nou are o saptamana, l-am cumparat la cutie si merge impecabil, am mai auzit cineva care a patit asta cu un Nokia 520 nou, ce ar putea fi? Multumesc.

2 răspunsuri:
| DanielMister a răspuns:

Astfel de telefoane sunt fragile. Tati a avut ceva asemenator si cand se izbea se inchidea. Iti sugerez sa fii atenta cu el.

| 23423423 explică (pentru DanielMister):

Nu l-am scapat niciodata!