| alexmariiia a întrebat:

Am un Nokia n97, mergea foarte bine pana cand m.am trezit ca nu-i mai merge touchscreen-ul fara a umbla la el sau ceva de genul, pur si simplu cand l.am luat de pe birou nu raspundea la nicio comanda.I-am reinstalat softul dar tot nu merge.As putea sa-i mai fac altceva sau trebuie dus in service?

Răspuns Câştigător
| MajorKing a răspuns:

Pai eu am n97 mini si la mine face fite din astea eu il sting si il scutur sau dau cu el de palma sau asa ceva dar la mine cand il tin in buzunar! daca nu merge poti sa il duci la service dar nu o sa ii faca nu stiu ce doar o sa ai grija sa nu te pacaleasaca sau din astea! astept funda