| Crisyy a întrebat:

Am un nokia x2 si de o saptamana nu mai merge sa intru in card, cand vreau sa intru de ex la imagini mi se blocheaza si trebuie sa scot cardul sa isi revina. Ce as putea sa-i fac? sa-l formatez?

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

E posibil sa fi luat un virus pe card.Formateaza-l.

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Daca face asa inseamna ca are un fisier in card, care blocheaza totul.am patit si eu, pana am gasit fisierul, i l-am sters. apoimi-a mers fara probleme.sau daca nu merge nici asa inseamna ca are virusi, si formateaza-l.succes