| Cristian0002 a întrebat:

Am un nokia x3-02 si am uitat codul de siguranta, de fapt nu l-am uitat, dar numai merge acela, sora mea a incercat sa sparga codul de multe ori, imi puteti spune cum imi aflu codul?

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

In cazul in care cunosti respectivul cod, nu va trebui decat sa mai astepti putin si sa te folosesti de el pentru a iti debloca telefonul (majoritatea telefoanelor Nokia resping chiar si codul corect pentru aproximativ 15 minute, daca au avut loc, consecutiv, mai multe incercari esuate de autentificare).

B-Bye! wave

1 răspuns:
| iulvas a răspuns:

Daca e codul pin scriel pana itit cere codul puk si apoi intra de pe alt telefon la *100# si cauta ramura codul puk si de acolo te descurci, dar daca e codul de la mesaje sau meniu sau mai situ eu ce asteapta jumatate de ora sau chiar o ora apoi introdul din nou codul pe care il stiiwinking BAFTA