| Silviu_1091 a întrebat:

Am un notebook compaq presario CQ56, iar jocul GTA 4 imi merge foarte prost cu setarile la low. E de vina sistemul sau nu am eu driverele bune. Driverele sunt cele instalate de windows 7

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai placa video mai mica si eu am la pc procesor mare 3 gb ram si placa video Ati radeon 4350 HD de 512 mb si tot la low mere sacadat trebuie placi video cumparate de tine cu ajutorul unui prieten care se pricepe la ele eu am luat placa asta de cap si acum regret
a 2 varianta mai e si windosul 7 il am si eu si mai ales daca e pe 64 bit iti manca din start 1 gb ram si rami sunt folositori la vederea cat mai bine jocurilor daca ai win 7 pe 64 bit trebuie sa ai peste 4 gb ram da din fericire este si pe 32 bit!
Pa, pa

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Arunca windows 7 si baga xp.

| GoogLeMaN a răspuns:

Nu prea este de preferat sa joci GTA 4 pe laptop pentru sa s-ar putea duce! Nici mie nu prea-mi merge bine!