| Streetboy a întrebat:

Am un numar vodafone primit gratuit (prin posta). As putea schimba numarul de telefon pentru este cam complicat? (fara sa platesc abonament)

2 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Din pacate nu se poate, o data ce ai abonament pe el (daca ai -nu inteleg faza cu gratuit) daca ai abonament trebuie sa iti faci alt abonament si atunci iti poti alege alt numar.
in conditia data nu poti decat sa iti schimbi abonamentul fara sa schimbi numarul, dar nu si invers sad sry

| andreeaaa1 a răspuns:

Da dar trebuie sa-ti incarci cartela cu nu stiu cati euro ca sa primesti minute(citeste pe hartia de care este atasata cartela)