| Manuel27 a întrebat:

Am un pc cu configurati urmatoare:4gb ram, procesor ati x3 450, placa video ati 5450 1gb ddr3, placa video msi-p33.

De doua zile imi merge fifa 12 sacada mi se sacadeaza. din ce cauza se sacadeaza?

Răspuns Câştigător
| Lseparatio a răspuns:

Deci e simplu daca ti-a mers si nu iti mai merge atunci reinstaleaza. Win-ul apoi jocul. Isi va reveni. A si dupa astea daca ai win7 inceraca sa ai in permanenta macar 20G liber in driverul unde e Win-ul. Bafta la joc.

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Processor: Core 2 Duo E6750 2.66GHz,Athlon II X2 245e or higher
Graphics Card: GeForce GTS 240, Radeon HD 3850 or higher
RAM (Memory): 3 GB
Hard Disk Space: 6 GB-12GB
Minimum DirectX 9

cred ca e de vina placa video

| Sn1p3r a răspuns:

Vezi sa nu ai si alte programe deschise gen messenger, torete fiindca iti mananca resursele. Uita te la setarile rezolutiei jocului si da le mai mici. Daca nici asa nu merge reinstaleaza jocul. Funda?

| Manuel27 explică:

Dau funda

| Manuel27 explică:

Si daca nu merge si daca reinstalez win ce fac?