| costy20 a întrebat:

Am un pc cu un hard disk de 78gb, si as vrea sa ii iau un hard disk extern de 500gb sau 1tb. deci pot sa-i pus acest dard sau s-ar putea sa nu il duca si are ceva daca sant 2 si ala din el si cel extern?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

De dus îl duce și pe o sursă de 450W cu tot cu hard disc-ul intern.Deși trebuie să ai un motiv bun să folosești unul extern, sau dacă vrei spațiu puplimentar de stocare doar, atunci poți achiziționa un alt had disc intern de o capacitate mai mare și să le folosești în RAID sau separat, ca sistemul ti le va vedea ca pe niște partiții.Succes

1 răspuns:
| moldoveanu11 a răspuns:

Il poate duce deorece ma joritatea hardurilor externe au o chestiora care in pc il receptioneaza ca pe ceva normal si ai sanse cam 90% sa iti mearga, eu sper sa mearga dar iti urez succes