| Hatakeer a întrebat:

Am un pc mai slab (Fujitsu esprimo p5731, 2gb ram, 140gb memorie, windows 32 bit, placa video integrata, procesor Intel core 2 dou cpu E7500 2.93GHz) si din anumite nevoi am cumparat un adaptor bluetooth de 2.0 dar nu imi merge, ce as putea face sa-mi mearga?
PS: am incercat deja tutorialele cu "service", "computer manage", etc

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E compatibil cu versiunea de Windows instalata pe PC?

| Hatakeer explică (pentru Wr3nch):

In specificatile adaptorului imi spune ca este compatibil cu windows98, 98e, me, 2000, xp, vista si windows 7

| Wr3nch a răspuns (pentru Hatakeer):

Incearca sa il probezi pe alt PC. Daca merge poate ai nevoie de un driver. Daca nu e defect si poti incerca sa il returnezi.