| Ciprian_Radu_1997 a întrebat:

Am un playstation 3 super slim modat,si nu mai merge... Se aprinde si îmi apare : The file system on the system storage is corrupted and will Be restored. Apăs Ok si se încarcă până la 100, în timp ce se încarcă jos scrie : After this operation has completed, the system will restart. Se reporneste si încarc iar si iar... Ce ar trebui să fac? Dau funda... Va rog să mă ajutați...

1 răspuns:
| BoSSi a răspuns:

Nu ai cumva un backup? pentru. ca s-au corupt filele practic s-au distrus