| JustinIsBack a întrebat:

Am un proiect la tehnologie in care trebuie sa fac o reclama mai amuzanta la ciocolata twix (eu am ales aceasta ciocolata). Ma puteti ajuta chiar nu imi vin idei.

3 răspunsuri:
| Blake005 a răspuns:

Poti spune cat de gustoasa este, pretul, ingredientele din care e facuta, etc.

| JustinIsBack explică (pentru Blake005):

Mersi mult dar trebuie sa fie amuzanta ca sa starneasca interesul cumparatorului

| Blake005 a răspuns (pentru JustinIsBack):

Atunci, poti spune ca de la pretul de 5, 00 lei, se face o reducere senzationala, astfel incat pretul va ajunge la 4, 99 lei.