| VladdDdDd a întrebat:

Am un PSP 3004, data code 8D si firmware 6.37. Am facut o prostie cand am updatat PSP-ul si acum imi vine sa ma strang de gat pentru ca versiunea anterioara pe care o aveam se putea moda. Vreau sa stiu daca pot face downgrade sau daca a aparut vreo metoda de modare.

Răspuns Câştigător
| Enzio a răspuns:

Trebuie sa mai stai 6 luni sau un an, din cate am auzit de la prieteni, au facut aceeasi prostie!

7 răspunsuri:
| paulica35 a răspuns:

Sau poti sa incerci asta http://www.youtube.com/watch?v=Hh5BbDCuV74

| gabi45 a răspuns:

Imi pare rau la veriunea ta trebuie neaparat pandora

| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Minciuna, nu e adevarat ce a zis enzio, te ajut eu cu mare placere, da-mi un pm cu id-ul si in 2 sec il ai decodat, [prin tw]

| VladdDdDd explică (pentru ooOOMrDibbsOOoo):

Din pacate nu pot sa-ti dau pm din cauza sunt junior, te rog da-mi id-ul tau big grin

| VladdDdDd explică:

Nu am baterie pandora!

| vlad_9707 a răspuns:

OoOOMrDibbsOOoo, am aceeasi problema ca Vlad. sper sa ma poti ajuta, idul meu e race_about.multumesc

| BogdanGl a răspuns (pentru vlad_9707):

OoOOMrDibbsOOoo aceeasi problema! id meu este otelul_bodo21@yahoo.com