| MuCelMic a întrebat:

Am un receiver vechi si nu se mai defecteaza odata ca sa-l pot schimba cu noua generatie. Cum fac sa-l "adorm" fara a fi evident acest lucru, fara a atrage atentia?

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Folosesti SForta
ce e aia
e un fel de Forta, dar nu din Star Wars ci versinea din Space BALLz big grin

| wildthing a răspuns:

Dar de ce sa-l "adormi"? Te duci si le spui ca vrei unul mai performant (daca exista). Tu esti clientul, iar ei trebuie sa se supuna vointei tale...altfel le spui ca exista oricand alte companii la care te poti muta.

| Panamax a răspuns:

La ce operator ai abonament?