| Bădăluţă_Marius_1996 a întrebat:

Am un router D-link dir-600.
Si numai stiu nume-parola, ca sa ma loghez pe net, sa schimb numele etc. Stiu doar parola aia la wireless... ca sa ma conectez normal de pe tel sau pc. Bun, daca-i dau un reset, trebuie facute iar setarile alea, sa sun iar la net etc? Sau merge totul normal, doar se reseteaza numele si parola?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Da, se sterg. Trebuie refacute toate setarile dupa reset!

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Nu intri in setarile lui ai treci IP ruterului deasupra pe un browser acolo unde scrii http:// tu treci ip si dai enter oda ce sa conectat iti va cere user si parola treci user : admin si parola admin dai enter si o sa intri in setari si te duci la Wireless settings si aci vezi ce doresti