| Puisorul2001 a întrebat:

Am un router de 300mp/s și pe laptop prind doar 380 kB/s prin wi-fi.

Am tot schimbat adresele DNS și tot asa.

Știți care e problema?

3 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Intial trebuie sa ai o viteza de banda decenta, degeaba ai un router de 300Mbps, in caz ca ai, poti da o resetare la device(router), de obicei acestea un buton dedicat, pentru asa ceva, apoi il reconfigurezi, ar trebui sa mearga.

| Teodor35 a răspuns:

Pai prin wi-fi nu e viteza la fel de mare cum e prin cablu...incearca prin cablu o sai dublu chiar triplu. poate e de divină si laptop-ul tau

| Puisorul2001 explică (pentru Teodor35):

Laptopul e foarte bun