| GeorgeH17 a întrebat:

Am un router de la romtelecom Huawei hg655b si conexiune PPPoE.
Problema este ca nu merge si pc si laptopul in acelasi timp. Daca conectez laptopul pe pc imi scrie ca user-ul si parola sunt incorecte.
Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| TelekomRO a răspuns:

Apelati 1930 gratuit in reteaua Romtelecom sau TELVERDE 0800800800 - colegii nostri va vor oferi suport. Toate cele bune!

| K0sti a răspuns:

Cum sa conectezi laptopul pe PC?

| K0sti a răspuns:

Conexiunea PPPoE se face pe router nu pe calculator si tot acolo se baga si user si pass!

| GeorgeH17 explică:

A-si dori sa pastrezi tipul conexiuni PPPoE.