| Cristi906 a întrebat:

Am un router Linksys WRT54GL. Pana acum o luna mergea bine, dar acum cand il caut cu telefonul nu-l gaseste, nici laptopul nu-l gaseste desi e la 20 cm de el. Nu l-am scos din priza si nici firul de net nu l-am scos, de resetat nu l-am resetat, becurile de WLAN Internet si Power sunt aprinse. Nu am conectat alt router la pc si nu stiu ce sa-i fac pls ajutor.

Răspuns Câştigător
| Andrei_Mircea_1998 a răspuns:

Uita-te din PC la setarile routerului si vezi daca nu cumva e facut sa fie invizibil. Daca nu e asta s-ar putea sa fie o problema la antena routerului.