| anonim_4396 a întrebat:

Am un router Linksys WRT54GL si de curand l-am conectat la un alt cablu de internet, cu alt username si parola, am setat routerul pentru acele date. Acum, am adus routerul inapoi in locul initial, l-am setat cu username-ul si parola actuale si wireless-ul pe alte device-uri merge f bine dar atunci cand incerc sa conectez routerul la pc prin cablu ethernet, imi arata undentified network cu no connection (cablul alecela functioneaza perfect la alt pc ), care e problema si cum pot s-o rezolv?

1 răspuns:
| robytoby a răspuns:

Daca nu a functionat dupa introducerea datelor pentru providerului tau de net, atunci trebuie sa-l restartezi, are in spate un buton.
Actualizeaza setarile si o sa mearga.