| LDCCristi a întrebat:

Am un router Tp-linkk wr 340g.
Treaba este ca atunci cand il bag in priza se initiaza si ramane blocat sad Nu ma pot conecta prin LAN sau WI-fi nimic, nimic. Se aprind becurile de la WAN si becurile 1, 2, 3, 4 chiar daca nu am bagat nici o mufa. Cum deblochez? Ca reset nu merge sad sau e vreo problema din placa routerului?

1 răspuns:
| RobyDF a răspuns:

Poate este stricat routerul. Daca sti sigur ca nu este stricat ai putea sa suni la firma de la care ai internetul, poate nu au facut ceva bine cand l-au configurat, daca l-au configurat. big grin