| andrey7177 a întrebat:

Am un router wireless si ma intrebam daca pot sa ma conectez la retele wifi de pe pc prin router. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| dexro a răspuns:

Poti ori cu cablu bagat in router ori sa iti cumperi o placa de retea cu wifi... am impresia ca ii cam 35lei una
daca ai si alte intrebari legate de pc le poti lasa aici - dexro.blogspot.com la sectiunea de comentarii si revin eu cu un explicatii in maxim 12ore

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa te conectezi cu doua conditii: router-ul sa fie legat la internet si sa ai un modem wireless la pc. Numai bine!