| SKREFI a întrebat:

Am un ruter wirles de la tenda si am conectat cablurile si am bagat CD-ul si i-am dat configurare, mi-a intrat pe o pagina unde scria tenda si era ceva cu parola si acses cont oricum am configurat toate alea si de la Adavance Seting da nu merge la PC nu am net la tableta/telefon apare ca e conectat dar daca intru penet imi zice nicio conexiune, incearca dino.
Ce trebuie sa fac ca sa ma conectez la Internet?
Va rog mult de tot sa imi dati un raspuns!

1 răspuns:
| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Http://www.tenda.cn/tendacn/commany/show.aspx?articleid=368, nu ma pricep ce-i acolo dar iti dau un link, daca iti apare si asa inceraca asa http://tendaanz.com.au/tendacn/Support/show.aspx?articleid=184, a probabil ca e ca la rom telecom si trebuie sa scrii ip-ul de la netul tau si sa te contectezi, ar trabui sa suni pe ce-i de la care ai netul iti spun ei prin telefon.