| Anonim24122004 a întrebat:

Am un ryzen 3 3200g achizitionat de curand si in jocuri temperatura la el imi sta in 50 maxim 65 cu coolerul stock si joc si cu integrata e posibil? Sau msi afterbuner nu arata bine? Ca stiu ca amd se incalzeste rau

2 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

E drept ca vechiile procesoare AMD aveau ceva probleme cu asta dar cele din seria Ryzen sunt cu mult mai ok.

| Avataruls a răspuns:

Incearca si Afterburner si Core Temp. Daca este acelasi rezultat este normal(asa se zicea ca amd se incalzeste dar nu e asa)