| alexpetre999 a întrebat:

Am un S3 mini GT-I8200, care s-a blocat in ODIN MODE și îmi spune,, Firmware upgrade encountered an issue.Please select recovery mode in Kies and try again."
Am incercat si Kies dar nu merge am incercat si odin v3.07 dar nimic. Vă rog ajutați-mă, dau fundă!

Răspuns Câştigător
| RedTMS a răspuns:

Nu merge in kies! Am incercat si eu cu s3-ul meu acelasi lucru. La mine a mers dar mi-a instalat in soft chinezesc cu aplicatii ieftine! Iti recomand sa intrii in setarile lui adica il inchizi de tot si apesi pe BUTONUL DIN MIJLOC, BUTONUL DE PORNIRE SI BUNONUL DE CRESTEREA VOLUMULUI! Vei intra intr-o sectiune speciala unde nu vei putea sa selectezi anumite optiuni folosind butoanele de volum. Selecteaza Wipe data/Factory reset si selecteaza YES (adica "da" ) Telefonul se va reseta si il vei porni din nou! Vezi ca s-ar putea sa dureze ceva pana se reseteaza 10-15 minute! Daca intelegi engleza poti intra pe site-ul acesta : http://www.hard-reset.com/samsung-galaxy-s3-hard-reset.html Sper ca te-am ajutat!