| Chhrisu a întrebat:

Am un s4 si nu merge conectat la pc "device not recognized" si se incarca extrem de greu, il tin la incarcat cu incarcatorul normal dar el afiseaza ca se incarca prin usb.De unde sa fie problema? Software nu e, ori e placa de baza ori portul de incarcare

1 răspuns:
| Giuglea_Georgy_1996 a răspuns:

Din cate stiu eu, exista doua posibilitati; prima este ca software ul a patit ceva, si a doua este ca mufa de incarcare a telefonului sa nu mai faca contact cum trebuie cu cablul de incarcare. Cel mai bine este sa te duci la un gsm cu el!
Sper ca te am ajutat!