| Aaa222 a întrebat:

Am un s7 edge iar astazi s-a inchis dintr-o data, a mers ce a mers si dupa iar s-a inchis si tot asa pana mai devreme cand nu a mai mers sa il deschid. Am cautat pe net si am incercat variantele cu butoanele pentru inchidere/volum etc si degeaba. Are idee cineva cum as putea rezolva asta? Ce sa fac?

1 răspuns:
| eden1986 a răspuns:

Poate e bateria de vina incearca alta baterie cel putin o sa te convingi daca e din cauya bateriei sa a telefonului