| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung C3530 si l-am scapat in apa.Problema e ca nu se mai deschide telefonul doar led-urile de la ecran se aprind si sunetul merge.Am fost la un service si au zis ca e display-ul ars.Am cumparat un display de pe net si tot nu merge telefonul.Mi-a zis cineva ca poate fi ars un circuit pe placa de baza.Se poate inlocui placa de baza si care ar fi pretul?

1 răspuns:
| anonimanonimanonimanonim a răspuns:

Daca nu-ti merge chiar daca i-ai schimbat displayul ia-ti unul nou poate un galaxy mini sau galaxy fit