| Dia a întrebat:

Am un Samsung corby si vreau sa imi scot niste poze din telefon pe pc...(cu ajutorul cardului ) si problema e ca pozele nu se salveaza pe card...ci in memora telefonului.
Ceva sfaturi cum as putea scoate pozele?

3 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Buna,Dia! Si eu am acelasi telefon ca al tau,pe roz. Daca tu ai doar posibilitatea sa scoti poze de pe card si tu le ai in telefon nu este nici o problema,trebuie doar sa la muti pe card,urmand pasii urmatori,deschizi lista de poze, dar nu dai pe nici o poza, si dai pe butonul de la mijloc, adica cel pe care scrie gestionare, si iti vor aparea 2 posibilitati,tu trebuie sa selectezi mutare, apoi iti va aparea Card de memorie si telefon, tu selectezi card de memorie, si le muti, daca vrei iti poti crea acolo si un folder unde sa le ai.Si gata, poti sa le scoti din card.O seara buna!

| Innovation a răspuns:

Buna,Dia! Si eu am acelasi telefon ca al tau,pe roz. Daca tu ai doar posibilitatea sa scoti poze de pe card si tu le ai in telefon nu este nici o problema,trebuie doar sa la muti pe card,urmand pasii urmatori,deschizi lista de poze, dar nu dai pe nici o poza, si dai pe butonul de la mijloc, adica cel pe care scrie gestionare, si iti vor aparea 2 posibilitati,tu trebuie sa selectezi mutare, apoi iti va aparea Card de memorie si telefon, tu selectezi card de memorie, si le muti, daca vrei iti poti crea acolo si un folder unde sa le ai.Si gata, poti sa le scoti din card.Succes!

| Niiiicu a răspuns:

Buna,muti toate pozele pe card si apoi le scoti