| Alexaaa. a întrebat:

Am un samsung f210 si ma jucam cu mufa de la incarcator in el
si.
Nu a mai mers incarcat
s-a rupt chestia aia care face contact cu mufa de la incarkator...
Ce sa fac:-s?
Merge reparat?
Daca da cam cat costa?
Si tot un samsung pe sina
merge tot la el doar ca se vede negru?
ce poate sa aiba?
si cat costa sa il repar?

1 răspuns:
| Africanwitch a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa cu un LG. Daca il duci la reparat( cred ca in jur de 30 RON costa, nu pot sa bag mana in foc), se rezolva problema, numai ca in cazul meu nu stiu ce au facut cu el ca dupa reparatie nu mai statea incarcat decat f putin. Puteam sa vorbesc 5-6 minute, in cel mai fericit caz si se inchidea. Asa ca am renuntat la el definitiv.