| maryan9663 a întrebat:

Am un Samsung galaxy a5 2016, si functioneaza perfect dar cand il pun la incarcat se opreste la 87%, si apoi ramane asa. Am dat wipe data/factory reset, l-am pus din nou la incarcat si tot nu trece de 87%.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Eroare de soft. Or fi ele Samsunguri, dar modelele mai noi cam... mai pică câte unu două trei... cu probleme software, și asta din cauza versiuni personalizate de Android.
Ca să rezolvi problema du-l într-un service GSM la resoftat. Dacă e în garanție atunci du-l la garanție

| maryan9663 explică (pentru DeyCj):

Nu am garantie, mi-au luat-o aiurea ca sa il repar pe asigurare. in fine vad eu

1 răspuns: