| ADMADV a întrebat:

Am un Samsung Galaxy A51 si i-am schimbat display-ul, acum nu mai merge senzorul de amprenta is spune ca senzorul trebuie ccalibrat, am schimbat si senzorul de amprenta si problema persista. (senzorul este in ecran)
Dau funda

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim care este cauza, ai garantie la lucrarea facută adica la schimbarea displayului, mergi la cei care au schimbat displayul si roaga i sa i ti rezolve ei problema, mergi cu garantia si telefonul.

| ADMADV explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am fost la gsm ul respectiv si mi-au schimbat si senzorul si mi-au pus si alt display. Am sunat la Samsung support si mi-au spus ca e o problema software dar nu mi-au spus cum sa o rezolv...