| ZaKid a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace Plus si vreau sa il conectez la internet prin intermediul cablului de date.
Este posibil?
Daca da spuneti-mi si mie va rog cum.
Multumesc.

10 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Http://www.livetechz.com/......phone.html

Uite aici, însă nu știu cât o sa te ajute.

| suntserios a răspuns (pentru trolololo):

Esti atat de banana incat nici macar nu stii ce spui. ai citit intrebarea? ai citit ce ai postat? eu cred ca nu.

toate linkurile de le ai turnat tu aici implica transformarea telefonului in modem pentru a avea internet de la telefon la PC nu de la PC la telefon. Ia si citeste intrebarea care a fost pusa si dupa aia comenteaza airurea.

Ti as recomanda tie sa nu mai raspunzi cand nici macar nu stii la ce raspunzi.

| dmrtr a răspuns:

Merge, uitete pe carticica lui!
dar o sa te coste ceva mai mult daca il folosesti cu ajutorul cablului de date.tongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e posibil. ori wireless ori 3G

| trolololo a răspuns (pentru suntserios):

Normal ca e posibil. Telefonul este folosit pe post de modem. Nu răspunde dacă nu știi.

| NuCa20 a răspuns:

Nu prea ai cum sa conectezi un device la internet prin intermediul cablului de date. Mai usor iti poti cumpara un router si ai wi-fi in casa si e mai simpluwinking

| georgebulgaru97 a răspuns:

Salut, drept sa-ti spun nu pre este posibil acest lucru, deoarece am incercat si nu prea se poate, daca doresti internet va trebui sa-ti reincarci cartela.
sper ca te-am ajutat