| CataLyNh0 a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace si nu-l mai pot deschide, imi apare sigla de la Samsung si isi da in continuare restart, sa zic asa...
Am incercat faza cu wipe data/factory reset, si am dat reboot system, dar imi da oeroare cu "failed to mount /data Invalid argument"...Ma puteti ajuta? Stie cineva ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Resoftare manuala cu Odin. O sa iti trimit un mesaj cu fb meu, ma contactezi si te ajut eu daca nu te descurci.