| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung galaxy gio se merita sa-l dau pe un iphone 3gs? daca da, de ce?

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu.
Da, daca il vrei ca "imagine".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca se merita. Ai android 2.0 in fata iOS. Toutsi, depinde in ce stare se prezinta 3Gs-ul. Sa nu fie cu teapa!
Cu alte cuvinte, ce-i perfect, e suspect. Asta in masura in care tu nu mai dai nici o diferenta de bani.

| charleslouboutin a răspuns:

Evident ca merita. Telefonul tau e o prostie sinistra. Dar vezi sa fie neverlocked iphoneul (se verifica cu imeiul) si sa fie in stare ok estetica si verifica butoanele de home, lock si silent, camera, eventual suna de pe el sa testezi microfonul si difuzorul...si cam atat.

| PaharDeSticla a răspuns (pentru charleslouboutin):

Ce inseamna neverlocked? sa nu die desfacut?

| charleslouboutin a răspuns (pentru PaharDeSticla):

Neverlocked inseamna sa nu fi fost codat pe nicio retea din fabrica.