| mnopqr a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Gio si problema sta in felul urmator:
Am cumparat telefonul in urma cu 7 luni si cam de vreo saptamana touchscreen-ul raspunde foarte greu la comenzi: de exemplu daca dau un slide in meniu cateodata raspunde peste vreo 2-3 secunde si e foarte enervant. Am avut grija de el, nu l-am scapat deloc pe jos, nu stiu de la ce "i se trage" asta. Daca stiti cumva ce a cauzat problema sau daca stiti cum s-o rezolv va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Dannycsa a răspuns:

Cred ca s-a blocat softul sau cam asa ceva stiu si eu pe unu care a avut probelma asta si la schimbat la un service cu 50 de lei happy ..nu ai ce sa le faci asa se intampla cu toate dupa un timp.