| pascaleandrei a întrebat:

Am un samsung galaxy i5500 black 5.Imi puteti zice daca la google maps ati dat acolo trimitere pe telefon unde iti cere numarul de telefon. DACA DA va rog spuneti-mi daca v-a trimis vreun virus! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| myhaytzu a răspuns:

Niciodata nu o sa iti trimeata vreun virus mai ales prin numarul de telefon nu are nici o legatura in cel mai rau caz o sa primesti mesaje cu promotii dar odata ce l-ai dat la google nu iti fa griji ca e firma serioasa iti trimete ce ai solicitat tu harti la ce ai selectat pe acolo.