| AndreeaDeeaDs a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J5 2017 cu display spart, insa vreau sa recuperez anumite documente si macar cateva poze. Cum pot reusi? Se mai poate salva ceva? Pe ecran nu se vad decat dungi verzi si o pata neagra.

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Depinde..acum ceva timp erau multe smecherii ca sa faci chestii de genul, dar acum daca ai si PIN/parola pe el si dupate-urile la zi nu mai ai cum

Asta din motive de securitate

| Sekim a răspuns:

Buna
Conectează telefonul la calculator cu mufa incarcatorului. Usb