| tutucastefan68 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J6 Plus și nu pot să încarc videoclipuri pe YouTube. Îmi apare următorul lucru: "Această acțiune nu poate fi efectuată de nicio aplicație". Știe cineva de ce sau cum pot remedia problema?

Răspuns Câştigător
| cristian200313 a răspuns:

Poate YouTube iti interzice sa instalezi videoclipuri decat daca platesti 30 ron. Daca te uiti cu atentie.
Actiune nu poate fi efectuata de nicio aplicatie, inseamna ca nu merge toate aplicatii cu care instalezi videoclipuri.
Acum ca toate s-a bagat, platesti 30 ron si poti sa instalezi videoclipuri.

| tutucastefan68 explică (pentru cristian200313):

Păi eu vreau să încarc videoclipuri, nu să instalez. Și pentru ce să plătesc 10 ron?

| tutucastefan68 explică (pentru tutucastefan68):

Aaa, 30 ron...pentru varianta premium?

| cristian200313 a răspuns (pentru tutucastefan68):

Din cate am inteles, daca vrei sa incarci videoclipuri, adica sa postezi un video pe YouTube? Poate tu ai facut ceva in setari ceea ce nu poti sa incarci.

| tutucastefan68 explică (pentru cristian200313):

Mulțumesc pentru ajutor, o să verific