| Alextusent a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si am incercat sa-i pun android 4.3. Am instalat CWM cu odin si dupa am instalat si cyanogenmod, l-am instalat cu succes doar ca am scos bateria inainte sa instalez google apps. Acum telefonul se aprinde si ramane la logo-ul celor de la cyanogenmod. Se mai poate repara? daca da, cum?

3 răspunsuri:
| FreeBSD a răspuns:

Sall, si eu am patit la fel, am un Samsung galaxy mini2 s5507iwinking Fa din nou totul de la inceput, si ar trebui sa functioneze!
Daca nu iti merge da-mi pm si te ajut eu.

| Alextusent explică (pentru FreeBSD):

Am incercat dar nu merge

| Ghiveciu_Alexandru_1996 a răspuns:

Da, folosesti programul ODIN pentru restaurarea soft-ului original! Uite un video care s-ar putea sa te ajute https://www.youtube.com/watch?v=7R_1sbJephs