| lobont98 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si atunci cand pornesc wifi-ul mi se inchide telefonul. I-am dat restart(formatat) si tot nu merge. Ce poate fi stricat la el?

3 răspunsuri:
| LDCCristi a răspuns:

Exact asta am patit si eu cu un Samsung Galaxy Omnia i8350 W. Singuru lucru stricat e BATERIA. Daca e umflata alta!

| T0ZY a răspuns:

Incearca Factory Reset.
1) inchizi telefonul'
2) ti apasat power + volum up (daca nu merge tine apasa si home)
3) cauti optiunea gen "Reset all data"
4) selectezi "yes" si gata, ai soft-u' ca din fabrica, daca nu vrea nici asa baga-l in service si vezi ce are.

| lobont98 explică (pentru T0ZY):

Tot nu merge. Ce ar putea fi stricat la el si cam cat ar costa? Doar wi-fi nu merge. Pachetul de date merge.